Nákupní košík 0,- Kč

Toto je pouze testovací eshop - není určen k prodeji zboží zákazníkům!

Vyobrazené položky zboží jsou pouze prezentační. Vše slouží pouze k ladění starších verzí eshopů.

Zpět

Startovací zařízení - Holeshot

Startovací zařízení - Holeshot
8 030
6 690
Značka:
Kód zboží:4313
Název:Startovací zařízení - Holeshot
Kategorie:Risk Racing - startovací zařízení

Popis

Udělat holeshot je jednoduché, že? ... Špatně! Většina jezdců vyhrává nebo prohrává závody právě na startovním roštu.

Klíčem pro každého MX jezdce, který chce být na bedně je perfektní startovací technika. Zlepšete svůj čas reakce a naučte se kontrolovat sílu motocyklu do první zatáčky.

Holeshot, jak se tato startovací pomůcka jmenuje, náhodně vybírá časy ve kterých spadne. Je řízen elektronicky pomoci bezdrátového technologie. To umožňuje jezdcům nezávisle trénovat starty. Když jezdec zmáčkne tlačítko na dálkovém ovladači, které má umístěno na řidítkách, aktivuje se počítačově řízený časovač, který zvolí náhodně čas pádu startovacího zařízení.

Po stisku dálkového ovladače se na Holeshotu rozsvítí zelená LED dioda. To je signál pro jezdce, že signál byl přijat a dá jezdci 2 sekundy aby si dal ruce zpět na řidítka. Pak se rozsvítí červená dioda a začne blikat. Až začne blikat, je to jako když se pohybuje tabulka "30 sekund do startu" pryč z startovací rovinky. Je třeba se mít napozoru, protože pak může brána spadnout v rozmezí 1-5 sekund, jak tomu teď je v AMA Pro National!

Resetování startovacího zařízení je jednoduché, stačí šlápnout na obruč a je hotovo. Několik těchto startovacích zařízení lze vzájemně propojit a způsobit to, že spadou všechny ve stejný okamžik.

Pokud trénujete starty s trenérem nebo rodiči, Holeshot je také možno spojit s dálkovým ovladačem 6 stop dlouhým (186 cm) kabelem tzv. "Instant drop". Eliminujeme tímto nutnost bezdrátového přenosu a nahodilé času pádu brány/obruče. Stačí propojit startovací rošt s dálkovým ovladačem a zařízení spadne jakmile je zmáčknuto tlačítko.

 

 

 

 

DWT wheels now avaliable

 

 

 

 

čeština UK flag
Toto je pouze testovací eshop - není určen k prodeji zboží zákazníkům!
Vyobrazené položky zboží jsou pouze prezentační. Vše slouží pouze k ladění starších verzí eshopů.