Nákupní košík 0,- Kč

Toto je pouze testovací eshop - není určen k prodeji zboží zákazníkům!

Vyobrazené položky zboží jsou pouze prezentační. Vše slouží pouze k ladění starších verzí eshopů.

Hinson je prvotřídním výrobcem spojek , spojkových košu a pružin a všeho okolo těchto součástí . Tato firma vznikla díky  člověku jménem : Wayne Hinson . Který měl obrovskou vášeň pro Off-road motocykli a ATV ale i ostatní motosporty . Jeho láska k motorkám začala na počátku 70. let . Měl dva syny , kteří sdílili stejnou vášeň jako on . Strávili spousty času a víkendů na různých závodech . Od konce 80 let se začali účastnit závodů čtyřkolek.

 Náš skutečný příběh začíná ale roku 1989 , když Wayne se zapletl s profesionální závodním týmem ATV jako Tuner pro Grand National Champion . Wayne pomáhal vyhrát Garymu Denton vyhrát sedmí titul . Wayne byl velice tvořivý a cokoliv bylo potřeba sám vytvořil . Během této doby , se vytvořil vysoce výkonný následný spojkový koš . Koš byl vyroben z hliníku a logickou volbou pro upravu lepšího hoše byla ocel . Ale nic méně ocelový koš by byl velice těžký . Wayne se tedy rozhodl že by koš mohl být nakonec vyroben z hliníku a silnější hardcoated . A Hinson spojky se narodili . Velkej milník v historii Hinson je rok 1996 . Hinson spojky se staly komponentem pro tovární americkou Honda SX/ MX tým - Jeremy McGrath a Steve Lamson .

 Později spolupracovali se špičkovými jezdci ze supercross , motocrossu , ATV a Road Race. Všechny komponenty co Hinson vyrábí mají svůj důsledek a příběh . Díky největším a nejlepším zavodníkům na světě vznikají ty nejkvalitnější součásti spojek . V současné době Hinson vyrábí od vnitřního náboje přes spojkové koše , pružinky spojky , lamely a plechy .  Do současnosti spojky Hinson vyhráli 189 národních a světových mistrovství . A to pouze za 18 letou kariéru jejich firemní existence . Hinson patří bezesporu mezi světovou špičku ve výrobě spojek .

 

DWT wheels now avaliable

 

 

 

 

čeština UK flag
Toto je pouze testovací eshop - není určen k prodeji zboží zákazníkům!
Vyobrazené položky zboží jsou pouze prezentační. Vše slouží pouze k ladění starších verzí eshopů.